Hovudstyret

Hovudstyret i Sogndal idrettslag består av styret og ledarane for kvar undergruppe.
Dette er hovudstyret i Sogndal Idrettslag:

Styreleiar:
Cecilie Thaule Løvlid
91848804
post@sogndalidrettslag.no

Styremedlem:
Tommy Harjo
tommy.harjo@sogndalidrettslag.no

Styremedlem:
Tonje Norheim Tangerud
tonje.tangerud@sogndalidrettslag.no  

Nestleiar:
Lilly Schøyen
90941620
lilly.schoyen@sognenet.no 

Styremedlem:
SveinHågård
svein.hagard@sogndalidrettslag.no  

Varamedlem:
Harald Hjermann
harald.hjermann@domstol.no

Styremedlem:
Jan Erik Weinbach
40408981
weinbach1@gmail.com 

Styremedlem:
Kristine Celius
kristine.celius@sogndalidrettslag.no

 

Alpin:
Knut Munte Olsen
92226137
knut@aroygard.no 

Barneidrett:
Nina Leivdal Tandle
57676122
Nina.tandle@hvl.no

Friidrett:
Mangler styre.
Kontaktperson:
Tonje Norheim Tangerud

Handbak:
Dag Andre Mo
90613795
systrening@outlook.com

Handball:
Ole Johnny Uthus
48077260
kjopmann.spar.gaupne@spar.no

Herretrim:
Magne Lund
91146271
magne.lund@lerum.no

Hopp:
Sondre Dalaker
98649406
sondredalaker@hotmail.com

Karate:
Jardar Falck Husum
92028879
jardar818@gmail.com

Klatring:
Idunn Litlere

idunn.litlere@gmail.com

 

Langrenn:
Tommy Harjo
95234563
tommy.harjo@sogndalidrettslag.no

Orientering:
Jorunn Aa Albretsen
99457432
jorunn.kristin@online.no

Styrkeløft:
Sigurd Watten

sigurdwatten@live.no

Symjing:
Svenn Kjøstvedt

svenn-kj@online.no

Taekwondo:
Per Magne Sviggum
936 53 434
per.magne@sviggumdesign.no

Trim:
Iren Nordheim
90892834
jinordh@online.no 

Turn:
Agna Hollekve

agna.hollekve@outlook.com