Resultat Smili 2018

Årets Smili gikk av stabelen i litt varierende vær, men det var mange folk i sentrum og mange deltakere tok seg gjennom den flotte Smili-traseen. 28 deltok i konkurranseklassa med tidtaking. Veldig positivt at det var mange junior jenter som deltok.

Magnus Højen var først i mål med raske 38:31.

Resultat Junior Jenter:

PlassNavnTidEtter
1Kristin Hoflundsengen52:20
2Ane Myklebust57:2705:07
3Andrea Weinbach1:12:1919:59
4Andrea Bruland Øygard1:17:5825:38
5Tone Stavø Stenehjem1:20:1227:52
 Kri

Resultat Damer:

PlassNavnTidEtter
1Karianne Strandmann51:49
2Ragnhild Myhra52:3100:42
3Stina Hillestad52:4200:53
4Torun Torheim52:4700:57
5Kirsti Lunde56:4104:51
6Amalie Haukås57:0505:15
 Katarina Haukås57:0505:15
8Eirin Austevoll1:01:5710:08
9Yrla Klein1:03:5212:02
Karianne Strandmann

Resultat Herrer

PlassNavnTidEtter
1Magnus Højen38:31
2Ivar Garpestad41:4703:15
3Daniel Kvåle42:0403:32
4Alexander Øen Ask43:1204:40
5Amund Riiser46:0807:37
6Oddbjørn Rovde49:0810:37
7Sigbjørn Mykland50:2811:56
8Vegard Gurvin51:1412:42
9Thomas Brahushi51:1712:46
10Carl August Brechan52:1313:41
11Arve Uglum52:2813:56
12Helge Ness53:1614:45
13Roger Vigdal56:0617:35
14Roald Ask1:01:0822:36
Magnus Højen

Liste over deltakere i mosjonsklasse:

StartnrEtternamnFornamn
231KrokenVegard Tandle
232KrokenErlend Tandle
233KrokenMagnar
234AamSiv Janne Meisterplass
235AamJulie Meisterplass
236LauritzenÅge
237MølmesdalIda Beate
238Stedje Margrete
239FredheimMonika Haugen
240BondevikBeate
241Teigen-BondevikNoah
242VatlestadSiv
243VatlestadEven
244HaugeJoakim
245NornesJoakim
246HarbergIver
247Navarsete Mathias
248Ohnstad Niklas
249RørvikØyvind
250SørskårKari
251JohnsenMona
252JohnsenEva
253JohnsenOve
254Jåstad Jan Kåre
255KyteKristi
256ValsvikTiril Maria
257LerumGrete Kristin
258Dulsvik Lene
259BjellandAnna Margrethe
260HagelinHeidi
261ÅslandSigurd
262BakkeJohan Johannessen
263YlviksåkerMarius
264VenesChristian
265HofslundsengenStian
266MundalSilje
267VereideTiril Solbraa
268TorheimEli Margrethe Losnegard
269FlugheimInger Helene
270MidtunLinda
271MyhreKatrine Vikøren
272BakkeFredrik Johannessen
273BakkeKari Johannessen
274JohannessenKjersti
275BjeldeRita
276HjelmhaugGuro Bjelde
277LarsenØyvind
278LoftesnesMarius
279StenehjemWalter Halrynjo
280LægreidHeine Nes
281NesKatrin Lægreid
282LægreidHedda Nes
283FardalMorten
284FardalMaria
285AspeseterElisabet
286BäckstrømVilde Aspeseter
287BäckstrømEirik Aspeseter
288MyklestadGrete Maren
 
 Løypekartet

Løypekartet